Strona głównaProjekty domów gotowychParterowe

Projekty domów parterowych

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów parterowych

Nowoczesne, dopracowane w każdym detalu dlatego są proste w budowie i tanie w użytkowaniu. Domy 21 parterowe – funkcjonalne i wygodne, proste w formie i jednocześnie efektowne. Projekty dla osób ceniących wnętrza w harmonii z naturą. Brak schodów, swoboda komunikacji oraz stały kontakt z ogrodem to niekwestionowane atuty projektów kolekcji. Nasze projekty domów parterowych są ergonomiczne, łatwe w budowie, a przede wszystkim bardzo komfortowe.

Każdy metr powierzchni został przez nas starannie przemyślany i optymalnie zaplanowany. Czytelny układ funkcjonalny, prosta konstrukcja i wyraźne oddzielenie powierzchni mieszkalnych od pomocniczych porządkuje wewnętrzną przestrzeń. Ograniczona do minimum ilość wewnętrznych ścian konstrukcyjnych umożliwia swobodną aranżację. Zadbaliśmy o nowoczesny układ wnętrza, dzięki któremu możesz stworzyć swój indywidualny styl. Do minimum zredukowaliśmy powierzchnię komunikacji.

Projekty domów parterowych blisko przyrody

Projekty domów wyposażyliśmy w duży taras, który letnią porą zamienia się w dodatkowy pokój w ogrodzie. Nieodłącznym elementem naszego projektowania są szerokie przeszklenia łączące dom z ogrodem. Zieleń zza okna staje się żywą, integralną częścią domu, sprzyja wyciszeniu i wprowadza do środka atmosferę relaksu i spokoju. W naszych domach parterowych możesz być blisko natury, cieszyć się przestrzenią pełną naturalnego światła i ciepła. W naszej ofercie znajdują się projekty domów z dachem dwuspadowym i płaskim. Optymalnie i szczegółowo projektujemy każdy element domu. Dachy płaskie wykorzystujemy na dodatkowe ogrody i tarasy. Wspólnie z nami możesz zbudować wymarzone miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nowoczesne projekty domów parterowych

Projekty parterowe z naszej kolekcji to gwarancja komfortu życia, przytulnej przestrzeni splecionej z ogrodem i naturalnym światłem. Wśród gotowych, autorskich projektów domów parterowych przygotowaliśmy parterowe domy stodoły proste w budowie, parterowe domy z dachem bez okapu, nowoczesne domy parterowe na wąską działkę, projekty nowoczesnych domów parterowych jednorodzinnych w wersjach z garażem lub bez garażu. Wszystkie maksymalnie funkcjonalne, oferujące panoramiczne widoki, oszczędne w formie, a zarazem niebanalne.

Komfortowa przestrzeń na jednym poziomie

D21-2A to projekt nowoczesnego domu parterowego na wąską działkę z czarną elewacją. Przeszkloną do samej połaci dachu fasada ogrodowa powoduję, że wnętrze płynnie przenika się z otoczeniem. Oryginalny design, wyjątkowy charakter, a do tego szerokie możliwości aranżacyjne. Projekt łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny, to tylko niektóre z zalet tego pięknego domu parterowego.

D21-2B to popularny, minimalistyczny, nowoczesny dom parterowy z salonem przeszklonym do samej połaci dachu. Wygodny, praktyczny, oferujący komfort jasnej, pogodnej przestrzeni harmonijnie połączonej z zielenią wokół. Oprócz komfortowego wnętrza, plusem tego projektu jest ponadto taras oplatający dom dookoła, wzbogacony pergolą od strony kuchni i jadalni – idealne miejsce na rodzinne śniadania i obiady na świeżym powietrzu.

D21-3B stworzony z myślą o miłośnikach przytulnej atmosfery, którzy szukają parterowej stodoły będącej bezpiecznym azylem.  Dopracowany układ funkcjonalny, piękne elewacje. Godny uwagi jest duży, zadaszonym taras, umożliwiający przyjemny relaks w ogrodzie również w mniej pogodne dni.

Projekty nowoczesnych domów parterowych DOMY21 to gwarancja najwyższej jakości w najlepszym stylu. Dopracowane, optymalnie zaprojektowane, z pewnością stanowią atrakcyjną ofertę. 

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.