Strona głównaProjekty domów gotowychParterowe

Projekty domów parterowych

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów parterowych

Nowoczesne, dopracowane w każdym detalu, proste w budowie, tanie w użytkowaniu. Domy 21 parterowe – funkcjonalne i wygodne, proste w formie i jednocześnie efektowne. Projekty dla osób ceniących wnętrza w harmonii z naturą. Brak schodów, swoboda komunikacji oraz stały kontakt z ogrodem to niekwestionowane atuty projektów kolekcji. Nasze projekty domów parterowych są ergonomiczne, łatwe w budowie, a przede wszystkim bardzo komfortowe.

Każdy metr powierzchni został przez nas starannie przemyślany i optymalnie zaplanowany. Czytelny układ funkcjonalny, prosta konstrukcja i wyraźne oddzielenie powierzchni mieszkalnych od pomocniczych porządkuje wewnętrzną przestrzeń i umożliwia swobodną aranżację. Zadbaliśmy o nowoczesny układ wnętrza, dzięki któremu możesz stworzyć swój indywidualny styl. Do minimum zredukowaliśmy powierzchnię komunikacji. Projekty domów wyposażyliśmy w duży taras, który letnią porą zamienia się w dodatkowy pokój w ogrodzie. Nieodłącznym elementem naszego projektowania są szerokie przeszklenia łączące dom z ogrodem. Zieleń zza okna staje się żywą, integralną częścią domu, sprzyja wyciszeniu i wprowadza do środka atmosferę relaksu i spokoju. W naszych domach parterowych możesz być blisko natury, cieszyć się przestrzenią pełną naturalnego światła i ciepła.

W naszej ofercie znajdują się projekty domów z dachem dwuspadowym i płaskim. Optymalnie i szczegółowo projektujemy każdy element domu. Dachy płaskie wykorzystujemy na dodatkowe ogrody i tarasy. Wspólnie z nami możesz zbudować wymarzone miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.