Strona głównaProjekty domów gotowychDomy bez komina

Projekty domów bez komina

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów bez komina

Nowatorska kolekcja w naszej ofercie. Projekty domów bez komina to propozycja dla inwestorów, którzy poszukują w pełni ekologicznych domów wyposażonych wyłącznie w instalacje gwarantujące bezemisyjną produkcję energii elektrycznej i cieplnej. W projektach z tej serii zrezygnowaliśmy z kominów, kotłów i innych źródeł ciepła, które wydzielają do atmosfery szkodliwe substancje. Domy bez komina korzystają wyłącznie z zielonej energii. Zasilane są odnawialnymi źródłami, takimi jak: energia słońca (ogniwa fotowoltaiczne), energia wolnodostępna z powietrza lub gruntu (pompa ciepła) oraz energia wiatru (systemy mini elektrowni wiatrowych).

Nasze projekty bez komina są oszczędne od podstaw. Cechuje je prosta bryła, połać dachowa w całości pokryta ogniwami fotowoltaicznymi, układ okien wykorzystujący zyski ciepła od nasłonecznienia. Energooszczędna wentylacja mechaniczna z rekuperacją skutecznie odzyskująca ciepło z wywiewanego powietrza. Zaawansowana automatyka sterująca ogrzewaniem domu pozwala również zaoszczędzić energię. Ascetyczna architektura domów z kolekcji to umiar i piękno w każdym detalu. Projekty domów bez komina polecamy wszystkim, którzy chcą żyć ekologicznie, ekonomicznie i w harmonii naturą.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.