Strona głównaProjekty domów gotowychAtrialne

Projekty domów atrialnych

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów atrialnych

Projekty domów atrialnych dostępne w naszej ofercie to nowoczesne spojrzenie na zakorzenioną w antyczno-rzymskiej tradycji koncepcję domu zintegrowanego z naturą – zamkniętego i maksymalnie odizolowanego z zewnątrz, posiadającego w środku niewielki ogród, wokół którego toczyło się życie. W naszych domach atrialnych twórczo rozwijamy tę ideę, wzbogacając tradycyjny układ o energooszczędne rozwiązania i instalacje.

Nasze projekty atrialne otwieramy na świat i światło od strony elewacji oraz dachów, ale z zachowaniem atrium jako centrum życia domowników. W każdym projekcie zaplanowaliśmy wewnętrzny ogród, który jest uzupełnieniem oraz dopełnieniem zieleni wokół. Zadbaliśmy również o znakomite nasłonecznienie części dziennej tak, aby naturalne światło z każdej strony swobodnie wpadało do środka. Projekty domów atrialnych z naszej kolekcji pozwalają stworzyć swój prywatny azyl, w którym odpoczniesz od zgiełku codzienności, wyciszysz myśli i odnajdziesz dobrą energię. Pełen komfort, intymność i pogodny, pozytywny klimat wnętrza, w którym zieleń jest integralną częścią wystroju to gotowy przepis na harmonijne życie w zgodzie z przyrodą.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.