Strona głównaProjekty domów gotowychPiętrowe

Projekty domów piętrowych

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów piętrowych

Minimalistyczne, nowoczesne, komfortowe, proste w budowie. Kompaktowa forma, mała powierzchnia zabudowy i przestrzeń z pełnym piętrem, którą możesz w całości wykorzystać na cele mieszkalne to tylko niektóre zalety projektów z tej kolekcji. W naszych domach piętrowych połączyliśmy najlepsze tradycje modernizmu z energooszczędnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Zadbaliśmy również o funkcjonalność,  która pozwoli swobodnie kształtować przestrzeń, aby najlepiej pasowała do stylu życia Twojej rodziny. To, czego nie zmogło zabraknąć to duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza są optymalnie doświetlone i szeroko otwarte na otoczenie, a Ty możesz cieszyć się panoramicznym widokiem na ogród, który kojąco wpływa na samopoczucie.

W naszych projektach domów piętrowych starannie zaplanowaliśmy również strefy wypoczynkowe. Wykorzystaliśmy w tym celu szerokie możliwości aranżacyjne płaskich dachów – jest to rozwiązanie, które polecamy szczególnie na działki położone w okolicy, która nie obfituje w zieleń. Taras na dachu porośnięty trawą i ozdobiony roślinami w donicach  pozwoli stworzyć własny, klimatyczny azyl, gdzie przyjemnie odpoczniesz i zregenerujesz siły po pracy, możesz na nim urządzić mini-ogród, zielnik, a nawet niewielki basen. Stropodachy świetnie nadają się również do montażu ogniw fotowoltaicznych. Jeśli cenisz elegancję i minimalizm, uwielbiasz wnętrza, które oddychają naturalnym światłem i marzysz o domu piętrowym, który zapewnia maksimum wygody, ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.