Strona głównaProjekty domów gotowychDomy stodoły

Domy stodoły

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów nowoczesna stodoła

Nowoczesne stodoły to kolekcja dla wszystkich, którzy cenią prostotę, przestrzeń, spokój i życie w zgodzie z naturą. Minimalistyczne, nienachalne, zaprojektowane z poszanowaniem tradycji nie krzyczą swoją formą i harmonijnie wpisują się w otoczenie. Nasze nowoczesne stodoły nawiązują do archetypu domu jednorodzinnego i łączą w sobie to, co dobrze znane i sprawdzone z możliwościami współczesnej architektury i technologii. Ze względu na swoją zwartą bryłę i prostą konstrukcję są energooszczędne, szybkie i tanie w budowie. Jasne, przestronne, maksymalnie funkcjonalne i rozświetlone wnętrza to ich znak rozpoznawczy. W projektach z kolekcji zastosowaliśmy szerokie, wielkoformatowe przeszklenia, często sięgające ściany szczytowej, a także okna połaciowe i świetliki tunelowe. Panoramiczne widoki na ogród, intensywne poczucie jedności z naturą i komfort otwartej niczym nieskrępowanej przestrzeni – to wszystko sprawia, że dom tworzy zdrowy mikroklimat, w którym mieszka i odpoczywa się wyjątkowo przyjemnie.

Nasze nowoczesne stodoły są dostępne w wielu wersjach, oferując szerokie możliwości aranżacji i personalizacji, dzięki czemu łatwo dopasujesz układ funkcjonalny do swoich potrzeb i stylu życia. Na fasadach proponujemy piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i klinkier lub czysty biały tynk, udowadniając, że minimalistyczna forma może prezentować się efektownie, szlachetnie i nowocześnie, szanując przy tym otoczenie, w którym się znajduje. Jeśli marzysz o życiu w symbiozie z naturą dom stodoła z naszej kolekcji jest właśnie dla Ciebie.

Nowoczesne domy stodoły – proste w formie, ponadczasowe, z dachem dwuspadowym, w wielu wersjach do wyboru. Domy, w których szerokie przeszklenia zastępują obrazy i kadrują otoczenie, a widok na ogród towarzyszy domownikom nieustająco, relaksująco wpływając na samopoczucie.  Wśród naszych nowoczesnych projektów domów typu modern barn każdy znajdzie coś dla siebie.  W tej kategorii przygotowaliśmy nowoczesne stodoły parterowe i stodoły z poddaszem, wypełnione światłem, szeroko otwarte na zieleń, domy czerpiące z tradycji, a zarazem doskonale pasujące do współczesnego stylu życia. Układ domu stodoły na planie prostokąta pozwala na wygodny podział domu na strefy funkcjonalne, oferując przy tym szerokie możliwości aranżacji i personalizacji. Dodatkowo, taki typ zabudowy bardzo dobrze sprawdza się na małych i wąskich działkach.  Nasze nowoczesne stodoły to harmonia, która pomaga odnaleźć ukojenie i spokój oraz komfortowo wypocząć w domowym zaciszu.  W tej kategorii polecamy szczególnie projekt nowoczesnej stodoły na wąską działkę D21-1B, prosty w budowie, energooszczędny, przytulny i niebanalny. Popularna nowoczesna stodoła z tej kategorii to także dom D21-1D z czterema sypialniami na poddaszu, piękny w swojej prostocie, z osobnym gabinetem i zadaszonym tarasem, który w ciepłe miesiące staje się letnim salonem i jadalnią na świeżym powietrzu. Polecamy również nowoczesne stodoły letniskowe, które pozwalają znaleźć wyciszenie i ukojenie, są odskocznią wśród natury – wygoda, praktyczność i prostota to atrybuty, które są ich znakiem rozpoznawczym. 

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.