Strona głównaProjekty domów gotowychDomy stodoły

Domy stodoły

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów nowoczesna stodoła

Nowoczesne stodoły to kolekcja dla wszystkich, którzy cenią prostotę, przestrzeń, spokój i życie w zgodzie z naturą. Minimalistyczne, nienachalne, zaprojektowane z poszanowaniem tradycji nie krzyczą swoją formą i harmonijnie wpisują się w otoczenie. Nasze nowoczesne stodoły nawiązują do archetypu domu jednorodzinnego i łączą w sobie to, co dobrze znane i sprawdzone z możliwościami współczesnej architektury i technologii. Ze względu na swoją zwartą bryłę i prostą konstrukcję są energooszczędne, szybkie i tanie w budowie. Jasne, przestronne, maksymalnie funkcjonalne i rozświetlone wnętrza to ich znak rozpoznawczy. W projektach z kolekcji zastosowaliśmy szerokie, wielkoformatowe przeszklenia, często sięgające ściany szczytowej, a także okna połaciowe i świetliki tunelowe. Panoramiczne widoki na ogród, intensywne poczucie jedności z naturą i komfort otwartej niczym nieskrępowanej przestrzeni – to wszystko sprawia, że dom tworzy zdrowy mikroklimat, w którym mieszka i odpoczywa się wyjątkowo przyjemnie.

Nasze nowoczesne stodoły są dostępne w wielu wersjach, oferując szerokie możliwości aranżacji i personalizacji, dzięki czemu łatwo dopasujesz układ funkcjonalny do swoich potrzeb i stylu życia. Na fasadach proponujemy piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień i klinkier lub czysty biały tynk, udowadniając, że minimalistyczna forma może prezentować się efektownie, szlachetnie i nowocześnie, szanując przy tym otoczenie, w którym się znajduje. Jeśli marzysz o życiu w symbiozie z naturą dom stodoła z naszej kolekcji jest właśnie dla Ciebie.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.