Strona głównaStrefa partnerówŚciany zewnętrzne, wewnętrzne

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.

https://domy21.pl/wp-content/uploads/2022/04/Domy21_220429_01_SOLBET.jpg

SOLBET – to będzie wasz dom

SOLBET jest liderem oraz największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Możliwości produkcyjne wszystkich zakładów Grupy SOLBET sięgają ponad 2,5 mln m3 rocznie. Fundamentem ugruntowanej pozycji jest dotychczasowy dorobek, ponad 70-letnie doświadczenie, stały rozwój oraz pasja, jaką jest beton komórkowy. Marka SOLBET to nie tylko beton komórkowy. To również szeroka gama wyrobów chemii budowlanej w postaci zapraw, tynków, klejów, systemów ociepleń, nadproży oraz narzędzi budowlanych. Dzięki bogatej ofercie firma SOLBET jest jedynym w Polsce oferentem tak szerokiego i kompletnego systemu, składającego się z materiałów ściennych oraz chemii budowlanej. Systemowe podejście do procesu budowlanego przynosi korzyści inwestorom, projektantom, wykonawcom i partnerom handlowym. W ten sposób SOLBET realizuje misję lepszego budowania.

Firma stale się rozwija, wykorzystując swoje możliwości, wierząc, że jest to niezbędne, by sprostać wymaganiom współczesnego rynku nowoczesnych inwestycji. Od lat realizuje na terenie Polski badania materiałowe oraz badania konstrukcji z betonu komórkowego, współpracując na stałe z najlepszymi ośrodkami akademickimi oraz laboratoriami materiałowymi. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu Grupy Kapitałowej SOLBET są stali i nowi klienci oraz szereg zdobytych nagród.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.