Strona głównaProjekty domów gotowych

Projekty domów gotowych

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów gotowych

Nowoczesne projekty domów 21 – zgodne z WT2021 i naturą.

Nasze nowoczesne, energooszczędne, proste w budowie, gotowe projekty domów to próba znalezienia harmonii w otaczającym świecie i pomoc w realizacji marzeń o własnym, autonomicznym i funkcjonalnym domu. To także odpowiedź na zmieniający się od 2021 roku standard budownictwa zmierzającego do ograniczenie zużycia energii oraz redukcji emisji CO². Projekty domów 21 spełniają wszystkie wymagania nowych warunków technicznych WT 2021, a ich roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) do ogrzewania, wentylacji oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej nie przekracza wymaganych 70 kWh/m² x rok, dzięki czemu są ekologiczne i tanie w użytkowaniu. Projektując kolekcję domów 21 pomyśleliśmy o wszystkim, dzięki czemu Ty możesz po prostu cieszyć się zdrowym, nowoczesnym i energooszczędnym domem, codzienną wygodą i życiem w harmonii z naturą.

Liczba 21 symbolizuje niezależność wyboru, odpowiedzialność i dążenie do doskonałości. Siła domów 21 tkwi w ich prostocie. Nowoczesny minimalizm nawiązuję do idei modernizmu, w której forma podąża za funkcją i w dużym stopniu jest jej podporządkowana. Domy 21 rozwijają tę myśl na miarę naszych czasów, są również wyrazem szacunku wobec natury w energooszczędny sposób. Czysta, nowoczesna architektura domów 21 koncentruje się na funkcji mieszkalnej i codziennej wygodzie użytkowania. Projekty domów 21 są reakcją na nieład wizualny i opozycją do nadmiaru powtarzalności. Nie krzyczą swoją formą i pozwalają na stworzenie przestrzeni pełnej harmonii i spokoju, zachęcają również do odkrywania nowych możliwości aranżacyjnych. Zoptymalizowana bryła domów 21 jest esencją tego, co najważniejsze – ponadczasowa, skomponowana z wyczuciem, nieszablonowa, dobrze wpisze się w każdy kontekst. Domy 21 udowadniają, że proste rozwiązania prezentują się efektownie i atrakcyjnie, a jednocześnie nie są droższe w realizacji, ponieważ dzięki nieskomplikowanej konstrukcji są łatwiejsze, szybsze i tańsze w budowie.

Domy 21 – autorska kolekcja projektów domów dla wszystkich, którzy chcą mieszkać nowocześnie, ekologicznie, komfortowo i zdrowo. 

Oszczędności  | Ekologia | Komfort | Zdrowe życie | Harmonia z naturą 

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.