Strona głównaProjekty domów gotowychZ poddaszem

Projekty domów z poddaszem

Powierzchnia (m²)
Szerokość działki (m)
Wysokość domu (m)
Nachylenie dachu (⁰)
Ilość pokoi (bez salonu)

Projekty domów z poddaszem

Projekty domów z poddaszem użytkowym – kompaktowe, energooszczędne, ciepłe i tanie w użytkowaniu. W projektach z kolekcji połączyliśmy to, co najlepsze w tradycji z możliwościami współczesnej architektury i technologii. Nasze domy z poddaszem udowadniają, że minimalistyczna, archetypiczna forma może prezentować się skromnie, ale też ciekawie i nowocześnie. Piękne w swojej prostocie, efektowne, nie efekciarskie stanowią kontrę do nadmiaru i przepychu. Nie rywalizują z otoczeniem, są przykładem uporządkowania i harmonii. Unikamy dachów wielospadowych i skomplikowanych kształtów. Maksymalnie upraszczamy konstrukcję domu, tworząc wewnętrzną przestrzeń z jak najmniejszą ilością ścian konstrukcyjnych, dzięki czemu zyskujesz swobodę w aranżacji wnętrza.

W naszych projektach nie ma miejsca na zbędne elementy, koncentrujemy się na funkcjonalności i komforcie domowników. Układ pomieszczeń na planie prostokąta pozwala optymalnie zorganizować  domową przestrzeń i czytelnie podzielić wnętrze na strefy użytkowe. W każdym projekcie zadbaliśmy o maksymalne doświetlenie, zarówno szerokimi przeszkleniami zacierającymi granicę między parterem a ogrodem, jak i oknami połaciowymi, dzięki którym stworzysz jasny i pogodny klimat na poddaszu – odpowiedni zarówno do pracy i nauki, jak i odpoczynku. Nasze nowoczesne domy z poddaszem pokochasz od progu i na zawsze za jakość, wygodę i elegancję, która nigdy się nie zestarzeje.

Obsługa klienta

Jak kupić projekt, co zawiera projekt. Zmiany w projekcie oraz inne istotne informacje. Konsultacje od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00: + 48 71 798 38 64.

Strefa partnerów

Bezpłatne wyceny, polecane technologie, energooszczędne rozwiązania.